Centrum Ogrodnicze Toskana

O firmie

Chcesz zmienić swój ogród? Szukasz profesjonalnych i funkcjonalnych urządzeń ogrodniczych, które ułatwią Ci Twoją pracę? Marzą Ci się piękne, niespotykane rośliny i drzewa? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. W naszym Centrum Ogrodniczym Toskana jest wszystko to, czego potrzebujesz! W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz roślin ogrodowych. Różnorodność gatunków i odmian sprawi, że u nas na pewno zakupisz rośliny, które idealnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie. Podpowiemy Ci, jak postępować z określonym typem rośliny. Po wstępnej rozmowie doradzimy optymalne miejsce do zasadzenia i opowiemy o właściwym sposobie pielęgnacji. Ogród marzeń jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy nas odwiedzić. Szkółka Ogrodnicza powstała w 2004 roku. Od tej pory bezustannie pracujemy na zaufanie klientów. Zaowocowało ono dynamicznym rozwojem. W 2012 roku oddaliśmy do dyspozycji klientów wielometrażowy sklep.

W naszym Centrum Ogrodniczym oprócz bogatej oferty mogą Państwo otrzymać fachową pomoc i poradę ( a także otrzymać usługi wykonawcze). Naszym celem jest sprostanie indywidualnym wymaganiom klienta oraz jego zadowolenie.

Centrum Ogrodnicze Toskana zostało powołane do życia przez Danutę i Krzysztofa Bednarczyk.

Ambicją Centrum Ogrodniczego Toskana jest możliwie najbogatszy i najbardziej atrakcyjny asortyment oferowanych roślin, a misją stworzenie firmy oferującej wszystko do ogrodu, a może nawet więcej. Nasza firma to pasja, wieloletnie doświadczenie i świadomość, że jeżeli kochacie piękno zieleni to traficie do nas.

Nasza oferta

Przedstawiamy Państwu ogólny zarys naszego asortymentu. Po szczegóły zaprszamy do Centrum.

Środki ochrony roślin

Zapewniamy środki grzybobójcze, owadobójcze, chwastobójcze, repelenty i trutki. W naszej ofercie są środki ochrony roślin: ekologiczne, zapobiegawcze, lecznicze i interwencyjne. Przy zakupie środków zapewniamy fachowe doradztwo.

Nawozy

Posiadamy w sprzedaży nawozy mineralne i organiczne - ekologiczne, do roślin doniczkowych, balkonowych i ogrodowych oraz trawników i iglaków. Dostępne w różnych gramaturach. W ofercie nawozy sezonowe, np. nawozy jesienne, zimowe.

Ziemia, kora, torfy

Oferujemy różnego rodzaju ziemie ogrodowe: torfy oraz uniwersalne, ale także specjalistyczne jak do cytrusów, storczyków, warzyw, kwiatów balkonowych. Ziemie pakowane są w worki od 5L do 250L. Oprócz ziemi polecamy wysokiej jakości kory i mulcze do wysypania pod drzewka, iglaki, itp. Oprócz tego wszelkie rodzaje oborników.

Doniczki, podstawki, pojemniki, kwietniki

Oferujemy doniczki w różnorodnych wzorach, wielkościach i kolorach, produkowane przez najlepsze polskie i zagraniczne firmy. W ofercie znajdują się doniczki i podstawki: plastikowe, ceramiczne, szklane, dębowe, z tworzyw sztucznych i metalu. Posiadamy specjalistyczne doniczki m.in. dla: bonsai, storczyków, palm, kaktusów oraz koszyki dla roślin cebulowych.

Nasiona, cebulki roślin ozdobnych

W okresie jesiennym oraz wiosennym prowadzimy sprzedaż cebulek kwiatowych sprowadzanych z Holandii i Polski. Oprócz tego w ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju nasiona roślin ozdobnych, kwiatów jednorocznych i warzyw, kłącza i bulwy roślinne. Nasiona traw na wszelkiego typu tereny w workach od 100g do 25kg.

Rośliny ogrodowe

Znajdziesz u nas: drzewa i krzewy: liściaste, iglaste, owocowe, formowane (kula, stożek, spirala); rośliny: na żywopłoty, skalne, do oczek wodnych, ozdobne i użytkowe w formach krzaczastych i piennych; byliny; wrzosy i wrzośce, zioła. Rośliny szczepione, dostępne w donicach i kopane z gruntu, krajowe oraz importowane.

Narzędzia ogrodnicze

Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment narzędzi ogrodniczych do utrzymania porządku w ogrodzie. Narzędzia do przycinania, kopania, równania (m.in. firmy FISKARS).

Folie i agrowłókniny

Szeroki zakres agrowłóknin ściółkujących oraz do okrywania, cięte z metra lub w pakietach. Folie tunelowe, izolacyjne. Siatki różnego rodzaju: oddzielające, cieniujące, przeciw ptakom i kretom.

Rośliny balkonowe

W sezonie końca kwietnia do sierpnia posiadamy szeroki zakres kwiatów balkonowych: pelargonie, surfinie, aksamitki, niecierpki, platykony, sandawille, sansewerie, bakopy, kocanki, begonie, fuksje, heliotropy, kocanki, lantany, osterosperum, petunie, scawole, werbeny, komarzyce i wiele innych.

Okres świąteczny

W okresie świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia mamy duży wybór ozdób świątecznych oraz stroików. W grudniu posiadamy w sprzedaży choinkę (jodła, świerk srebrny) ciętą oraz w doniczce, od 40cm do 3m.

Centrum Ogrodnicze Toskana

Danuta Bednarczyk

Spacerowa 7

26-200 Końskie

NIP: 658-172-93-31

Tel: 692 855 495

E-mail: kontakt@toskana-centrum.pl

Zapraszamy

w godzinach:

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00

Sobota

8:00 - 15:00